خانه » اخبار » سیاسی

سیاسی

متن‌ کامل‌ قانون‌ حمایت‌ از آمران‌ به‌ معروف

لاریجانی 2

قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر از سوی رئیس مجلس برای اجرا، به رئیس جمهور ابلاغ شد. به گزارش تسنیم، طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر تیرماه سال ۹۳ از سوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام وصول شد و کلیات آن در ۱۶ مهر همان سال در صحن بهارستان به تصویب ... ادامه مطلب »

جای خالی وزارت امر به معروف و نهی از منکر حس می شود

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی‌

همدان-  نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه همدان گفت: از آنجاییکه جای خالی وزارت امر به معروف و نهی از منکر از سالهای نخست انقلاب در جامعه حس می شود، نیاز به مدرسه عالی برای آموزش آمران به معروف و ناهیان از منکر، بودجه کافی و نیروی انسانی مورد نیاز، لازم است.  آیت الله غیاث الدین طه ... ادامه مطلب »

ارجاع موارد مسئولیت ستاد امر به معروف و نهی به کمیسیون مشترک

IMG11081257

نمایندگان مجلس ماده تعیین مسئولیت ستاد امر به معروف و نهی از منکر به منظور اجرای قانون گسترش ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و صدور مجوز برای تاسیس سازمان‌های مردم نهاد را به کمیسیون ارجاع دادند. به گزارش خبرنگار پارلمانی مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی و در ادامه بررسی طرح حمایت ... ادامه مطلب »

آیت‌الله خاتمی : غیرت دینی در امر به معروف و نهی از منکر تجلی می‌یابد

خاتمی

امام جمعه موقت تهران در خطبه اول نماز جمعه تهران گفت: غیرت دینی این است که اجازه تجاوز به حریم دین به هیچ‌کس داده نشود و تجلی غیرت دینی امر به معروف و نهی از منکر است. آیت‌الله سید احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه اول نماز جمعه با ذکر بخشی از خطبه امام حسین(ع) گفت: دنیا برای ... ادامه مطلب »

سخنی با مجلسی ها: اگر واقعاً نگران امر به معروف و نهی از منکر هستید…

th

آنچه در مجلس شورای اسلامی درباره طرح امر به معروف و نهی از منکر می گذرد، تنازل یک فریضه شرعی به کمترین سطح قابل تصور است. امر به معروف و نهی از منکر، نه فقط یک فریضه شرعی منحصر به اسلام که یک اصل عقلی مربوط به همه جوامع بشری است. بدیهی است هر چه روابط انسانی پیچیده تر، رسمی ... ادامه مطلب »

رئیس مرکز هیئت امر به معروف و نهی از منکر در استان جازان در عربستان سعودی به اتهام آزار و اذیت یک دختر دستگیر شد

6-25-12-Saudi-women_full_600[1]

به نقل از پایگاه خبری آزادگان حجاز، نیروهای امنیتی در استان جازان در عربستان سعودی یکی از مسئولان مرکز هیئت امر به معروف و نهی از منکر یکی از استان  ای عربستان سعودی را به اتهام آزار و اذیت یک دختر سعودی و سوء استفاده از وی دستگیر کنند. این دختر سعودی در ابتدای امر از رئیس این مرکز هیئت ... ادامه مطلب »

ترک امر به معروف جنگ با خداست

زین العابدین قربانی

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در همایش امر به معروف و نهی از منکر گیلان با عنوان «نظارت همگانی، رسانه و تشکل‌های مردمی» در مصلای امام خمینی (ره) این شهر با تسلیت ایام عاشورای حسینی (ع) اظهار کرد: امام حسین (ع) بزرگ آمر به معروف و ناهی از منکر است. وی انقلاب اسلامی را بر گرفته از عاشورای حسینی (ع) ... ادامه مطلب »

نامه نمایندگان مجلس به روحانی در مورد خوانندگی زنان

امربه معروف

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در موضوع اسیدپاشی، فضاسازی از سوی غرب و دشمنان بر ضد انقلاب اسلامی صورت گرفته و حلقه‌ای از روزنامه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلب نیز این خط غربی‌ها را در کشور دنبال کردند. به گزارش مهر، سید حسین نقوی حسینی درباره تلاش دشمن برای مرتبط کردن حادثه اسید پاشی اصفهان به آمران ... ادامه مطلب »

اعتماد از نوع مصدق

مصدق

جریان «مصدق سازی» افکار عمومی چیست؟ به گزارش گروه سیاسی-فرهنگ نیوز، مصدق سازی افکار عمومی، روشی است که دولت آمریکا پس از انقلاب اسلامی ایران در دستور کار خود قرار داده است. در این روش، حمله به زیر بناها و  باور های اصلی انقلاب اسلامی به عنوان یک جریان تلقی شده است و با همکاری عناصر داخلی به دنبال آن ... ادامه مطلب »

به دنبال سانحه هوایی صبح امروز وقتی مذاکرات ۱+۵ نمی تواند جلوی سقوط هواپیما را بگیرد/ آیا رفع تحریم صنعت هوایی دستاورد مذاکرات بود؟

86692-257731-1407675070

نیم نگاهی به آمار سوانح هوایی در تاریخ هوانوردی کشورمان این نکته عیان می شود که صنعت هوانوردی ایران با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم می کند، بگونه ای که در ۲۹ سال گذشته سوانح هوایی به طور متوسط سالی یکبار در کشورمان رخ داده است. “سانحه در فرودگاه مهرآباد، سقوط ایران ۱۴۰ سپاهان ایر با ۵۰ سرنشین در ... ادامه مطلب »