شهداء

قیام پانزده خرداد

75741508787103225981841981621981134564

قیام پانزده خرداد قیام خونین پانزده خرداد دیباچه رفراندوم ساختگی حمله به مدرسه فیضیه قم محرم  ۱۳۸۳ هجری قمری و مقدمات قیام خونین ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ تظاهرات دهم محرم ۱۳۸۳ بخشی از سخنان تاریخی امام خمینی« قدس سره» دستگیری امام قدس سره و قیام خونین ۱۵ خرداد مقدمه این که، چه عواملی در پیروزی انقلاب اسلامی و واژگونی رژیم ۲۵۰۰ ... ادامه مطلب »

ده قانون برای بندگی از زبان شهید علمدار

index22222222222222

شهید علمدار ده قانون برای سیر و سلوک خود قرار داده بود. باشد که از آن شهید بزرگوار درس بندگی بگیریم. قانون اول: بارالها، اعتراف می کنم از اینکه قرآن را نشناختم و به قرآن عمل نکردم. حداقل روزی ده آیه قرآن را باید بخوانم. اگر روزی کوتاهی کردم و به هر دلیلی نتوانستم این ده آیه را بخوانم روز ... ادامه مطلب »

شهید محمود توفیقیان

2

    نام: محمود نام خانوادگی : توفیقیان مدت حیات : ۲۲ سال تاریخ شهادت: ۳ خرداد ۱۳۸۷ محل شهادت : فردیس کرج زیارتگاه: قطعه شهدای سرحدآباد شهرستان کرج صبح روز شنبه ۳ خرداد ۱۳۸۷ مهندس محمود توفیقیان ازبسیجیان فردیس کرج درحالی که به محل کارخود عزیمت می نمود، بخاطر تذکر برای رعایت شئونات اخلاقی درانظار عمومی جان خود را ... ادامه مطلب »

سیره عملی شهدا در امر به معروف و نهی از منکر.

indexششش

  بسم رب الشهداء یکی از همرزمان شهید علی ماهانی درباره روش این بزرگوار در تذکر دادن به اطرافیان برای اجرای احکام الهی می‏گوید: «فضای منطقه طوری بود که بعضی افراد کمتر به نماز جماعت صبح و جلسات قرائت قرآن اهمیت می‏دادند و به صورت منظم و دایمی و باانگیزه در این‏گونه مراسم‏ها شرکت نمی‏کردند. این شهید بزرگوار هیچ وقت ... ادامه مطلب »

گزارش تصویری/مراسم تشییع پیکر مسعود مدد خانی

71809-214844-1397210373

مراسم ختم شهید مسعود مددخانی از شهدای امر به معروف و نهی از منکر عصر روز پنج شنبه با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های شهدا و ایثارگران در مسجد امام صادق(ع) واقع در میدان فلسطین تهران برگزار شد. ادامه مطلب »

از خوشی های گذرا تا شهادت

13900910170123_PhotoA-210x126

افرادی که در مسیر گناه و آلودگی اخلاقی بودند ولی به واسطه توبه در مسیری افتادند که انتهای آن شهادت بود. انسان هرگز نباید از رحمت الهی ناامید باشد. ناامیدی از رحمت خدا بزرگترین شرک است. انسان باستی در حالی که سعی می­کند از گناه دوری گزیند و راه درست را پیشه کند، اما اگر به دلایلی خطایی از او ... ادامه مطلب »

هم زمان با ایام فاطمیه؛ مراسم یادبود طلبه شهید علی خلیلی

شهید

به مناسبت شهادت طلبه آمر به معروف، مجلس یادبودی برگزار می شود.  به مناسبت شهادت طلبه آمر به معروف، شهید علی خلیلی، مراسم یادبودی از طرف حضرت آیت الله صدیقی، امام جمعه موقت تهران و حوزه علمیه حضرت امام خمینی(ره) برگزار می گردد. این مراسم با سخنرانی خطیب ارجمند حجت الاسلام علیرضا پناهیان و مداحی برادر حاج حسین سازور و در ... ادامه مطلب »

او انتخاب شد برای آن که سردار غیرتمندان باشد

nd-t

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد/عشق پیدا شد و آتش به همه عالم زد جلوه ای کرد رخت، دید ملک عشق نداشت/ عین آتش شد از این غیرت و بر آدم زد عقل می خواست کزآن شعله چراغ افروزد/ برق غیرت بدرخشید و جهان بر هم زد مدعی خواست که آید به تماشاگه زار/ دست غیب آمد و ... ادامه مطلب »

غیرتی که اصلاح‌طلبان برای یک فریضه دینی خرج کردند!

91927_917

سانسور شهادت جانباز ناهی از منکر در رسانه‌های نزدیک به دولت غیرتی که اصلاح‌طلبان برای یک فریضه دینی خرج کردند! با گذشت سه روز از شهادت علی خلیلی، جانباز ناهی از منکر، بسیاری از رسانه های مدعی اصلاح طلبی و نزدیکی به جریان دولت، حتی از پوشش اصل خبر شهادت وی نیز سر باز زده‌اند. با گذشت سه روز از ... ادامه مطلب »