مصاحبه

رویش ها و ریزش ها در بسیج/ تربیت اسلامی یک دانشجوی یهودی

76731-236589-1402292735

به مناسبت روز جوان سلیمانی: دانشجوی یهودی هم می گوید در حوزه اندیشه تربیت اسلامی حرفهای شما را قبول دارم خروجی این فعالیت ها را هم داریم می بینیم که مدیرانی از بین این بچه ها درمیاید که نه در سطح کلان اما در چند سال آینده می توانند فرمانده حوزه و پایگاه و یا نواحی باشند که این نشان ... ادامه مطلب »

خداحافظی برنامه سمت خدا با تلویزیون!؟/برکناری تهیه کننده از تبعات قرائت نامه روی آنتن بود

75844-225771-1399733323

مصاحبه اختصاصی با تهیه کننده برنامه سمت خدا اولین بار ۱۴ اسفند آقای ماندگاری یک فراخوان حمایت از مدیران صدا و سیما داد. مبنی بر اینکه امروز صدا وسیما آنتن خود را به فروش گذاشته است. مردم شما بیایید و به مدیران رسانه ملی اعلام کنید که حاضر هستید چند فیلم و سریال کمتر بینید اما صدا وسیما آنتن اش ... ادامه مطلب »

تذکر یازده نماینده مجلس به روحانی درباره مهمانی اشرافی در کاخ سعد آباد

139302020943543692583023

خبرگزاری تسنیم: ۱۱ نماینده مجلس به دلیل برگزاری مهمانی اشرافی در کاخ سعد آباد به مناسبت روز زن به رئیس جمهور تذکر دادند.   به گزارش خبرنگار پارلمانی ،ضرغام صادقی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد. متن بخشی از تذکرات بدین شرح است: مطهری، عبدی، هروی، پزشکیان، شریعتی، حسین زاده، ... ادامه مطلب »

نتیجه صبوری /بانوی آمریکایی:در حرم امام رضا (ع) احساس امنیت می‌کنم

صبر

یک بانوی آمریکایی که در حرم مطهر رضوی با ادای شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شد، گفت: در حرم مطهر حضرت ثامن الحجج(ع) احساس امنیت و آرامش می‌کنم. آستان قدس رضوی، ایمی که ساکن نیویورک است اظهار داشت: عشق و علاقه‌ای که بین خانواده‌های ایرانی وجود دارد، استحکام خانواده و احترام متقابلی که بین پدر و مادر و فرزندان ... ادامه مطلب »

حدود پوشش در خانواده/مصاحبه

10650-210x182

به نظر شما حیا در خانواده به چه معناست؟ آیا لازم است در روابط خانوادگی بین خواهر و برادر یا حتی در محضر پدر یا مادر یا سایر محارم حجاب خاصی را رعایت کرد؟ پس تفاوت معنای محرم و نامحرم … به نظر شما حیا در خانواده به چه معناست؟ آیا لازم است در روابط خانوادگی بین خواهر و برادر ... ادامه مطلب »

تبیین جامع امر به معروف/آیت الله مصباح

News79261-210x137

امر به معروف و نهی از منکر به معنای عام آن یعنی هرگونه تلاشی که شخص به منظور اثر گذاردن در دیگری انجام می دهد، به گونه ای که او را وادار به انجام کار واجب کند یا از کار حرام باز دارد گفته می‌شود.   در بیان قلمرو امر به معروف و نهی از منکر از کلام شیوای استاد ... ادامه مطلب »

خاطرات جذاب آمرین به معروف در موضوع مواظبت از بیت المال

dd

تخریب جنگل و تضییع حقوق عمومی تو جاده ی زیبای شمال از جنگل گلستان به سمت گرگان در حال حرکت بودیم که از چند کامیون سبقت گرفتیم. بار کامیونها چوب درختان بود. از ساق درختان قطع شده معلوم بود که درختان جوان را قطع کرده اند. در حالیکه در طرح های بهره برداری از جنگل با مجوز محیط زیست و ... ادامه مطلب »

کامل ترین دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر توسط امام خامنه ای(دامت برکاته)

Dorh

مجموعه ای از رهنمودهای امام خامنه ای دامت برکاته پیرامون بزرگترین و مظلومرین واجب فراموش شده اسلام، امر به معروف و نهی از منکر، جهت گسترش فرمایشات ایشان و ایجاد الگویی برتر در این فریضه عظیم الهی به کوشش معاونت جریان سازی رهپویان معروف گردآوری شده است که در قالب کلیپ های صوتی متنوع و باکیفیت آماده شده است. امید ... ادامه مطلب »