سخنرانی

جای خالی وزارت امر به معروف و نهی از منکر حس می شود

آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی‌

همدان-  نماینده ولی فقیه در استان همدان و امام جمعه همدان گفت: از آنجاییکه جای خالی وزارت امر به معروف و نهی از منکر از سالهای نخست انقلاب در جامعه حس می شود، نیاز به مدرسه عالی برای آموزش آمران به معروف و ناهیان از منکر، بودجه کافی و نیروی انسانی مورد نیاز، لازم است.  آیت الله غیاث الدین طه ... ادامه مطلب »

شیرینی مهمانی خدا را بچشیم-۱ پناهیان:چه احساسی نسبت به رمضان داشته باشیم؟/چرا بعضی‌ها نگران قبولی اعمالشان نیستند؟

81356-243415-1403788018

بعضی‌ها وقتی که به عبادات می‌رسند، مثلاً نماز می‌خوانند، دیگر اصلاً نگرانی ندارند که آیا این نماز مورد پسند خدا واقع خواهد شد یا نه؟‌در حالی‌ که برای بسیاری از امور دیگر زندگی این‌گونه نگرانی‌ها را دارند «البته باید از تعبیر «ضیافت» متوجه برخی وجوه صعوبت و سختی ماه رمضان شده باشیم. چون انسان در ضیافت، هرچند پُر موهبت هم ... ادامه مطلب »

بازخوانی بیانات رهبر انقلاب در ارتباط با امر به معروف و نهی از منکر

70316-210358-1396086034

من مى‌خواهم این واجب فراموش شده‌ى اسلام را به یاد شما و ملت ایران بیاورم؛ امر به معروف و نهى از منکر. همه‌ى آحاد مردم باید وظیفه‌ى امر کردن به کار خوب و نهى کردن از کار بد را براى خود قایل باشند.  گویی دیگر برای گوش هایمان عادی شده است که بشنود ناهی از منکر مورد حمله اراذل و ... ادامه مطلب »

کامل ترین دوره آموزشی امر به معروف و نهی از منکر توسط امام خامنه ای(دامت برکاته)

Dorh

مجموعه ای از رهنمودهای امام خامنه ای دامت برکاته پیرامون بزرگترین و مظلومرین واجب فراموش شده اسلام، امر به معروف و نهی از منکر، جهت گسترش فرمایشات ایشان و ایجاد الگویی برتر در این فریضه عظیم الهی به کوشش معاونت جریان سازی رهپویان معروف گردآوری شده است که در قالب کلیپ های صوتی متنوع و باکیفیت آماده شده است. امید ... ادامه مطلب »

امر به معروف و نهی از منکر در کلام رهبر معظم انقلاب، آوای انتظار همراه اول و آهنگ پیشواز ایرانسل شد

avay1

با همت واحد تولیدات رسانه ای در معاونت جریان سازی مجموعه رهپویان معروف، رهنمودها و بیانات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع امر به معروف و نهی از منکر ، به عنوان آوای انتظار همراه اول و آهنگ پیشواز ایرانسل، آماده استفاده مشترکان این دو اپراتور تلفن همراه است . آقای محمد حدادزاده، کارشناس رسانه های صوتی، با بیان اینکه ... ادامه مطلب »

خاطراتی از امر به معروف و نهی از منکر امام خمینی (ره)

111-150x150

در بدو ورود به پاریس، نمایندگان کاخ الیزه با امام ملاقات کرده و پیام رسمی دولت را مبنی بر ممانعت از هر گونه فعالیت سیاسی ابلاغ کردند. امام در پاسخ با همان قاطعیتی که با مسئولین عراقی برخورد داشتند، فرمودند: ما فکر میکردیم که اینجا مثل عراق نیست من هر کجا بروم حرفم را می زنم من از فرودگاهی به ... ادامه مطلب »

احیای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند ادبیات مشترک است

1832520148

در چهارمین نشست منطقه ای چشم انداز ستاد احیاء بیان شد احیای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند ادبیات مشترک است ۵/۱۱/۱۳۹۲ ۷:۵۸ AM چهارمین نشست منطقه ای ستاد های احیاء‌ امر به معروف و نهی از منکر با هدف تشریح چشم انداز ۱۲ ساله ستاد احیاء‌ برگزار شدودرآن بر تدوین ادبیاتی مشترک برای احیای امر به معروف ... ادامه مطلب »