خانه » بایگانی نویسنده: کاربر اول

بایگانی نویسنده: کاربر اول

اخراج یک بیمار اورژانسی از بیمارستان و بازداشت او به دلیل نهی از منکر در کرج !

IMG11081257

این پزشک با کمک حراست بیمارستان دانشجوی ناهی از منکر را از روی تخت بیمارستان به بیرون از بیمارستان فرستاد که متاسفانه مامور نیروی انتظامی مستقر در بیمارستان با بیان اینکه کسی حق تذکر دادن به پزشک را ندارد ، وی را بازداشت کرده و این بیمار قلبی را به کلانتری فرستادند! به گزارش شبکه خبر دانشجویان البرز(اسنا)، هفته گذشته ... ادامه مطلب »

امر به معروف و نهی از منکر یک تکلیف دینی و جزو ضروریات است

IMG09032344

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد گفت: در تحقق فریضه فریضه امر به معروف و نهی از منکر که آثار و برکات زیادی که دارد باید برنامه محور باشیم. به گزارش قدس آنلاین ازیزد ، محمدعلی طالبی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان یزد اظهار داشت : امر به معروف و نهی از منکر ... ادامه مطلب »

امر به معروف جالب و خلاقانه یک شهروند

image158769

اگر این قانون تصویب و به مرحله اجرا گذاشته شود خیلی خوب است اما افرادی که واقعاً دغدغه دین را داشته باشند منتظر این حمایت‌ها نمی‌مانند و در حد دینی وظایف شرعی خود عمل می‌کنند حتی اگر قرار باشد بابت این فریضه الهی جان خود را هم تقدیم کنند. امربه‌معروف و نهی از منکر یک از فرایض تأکید شده در ... ادامه مطلب »

ناجا در چارچوب قانون از طرح آمر به معروف و نهی از منکر حمایت می کند

81451520-6183786

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: ناجا در چهارچوب قانون، از طرح آمر به معروف و نهی از منکر و فقط به شرط آنکه افراد از تذکر زبانی استفاده کرده باشند، حمایت می کند. به گزارش خبرنگار انتظامی ایرنا، سردار «اسماعیل احمدی مقدم» روز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح دوره اول رشته های مصوب دکتری و اختتامیه دوره های نوزده ... ادامه مطلب »

حمله به بک بسیجی آمر به معروف/ متهم فراری

44246_855

احمد خسروی بسیجی گردان‌های واکنش سریع سپاه تهران بزرگ به هنگام بازگشت از نمازجمعه، با مشاهده ایجاد مزاحمت خودروی پراید سفید رنگ برای خانمی که منتظر تاکسی بود، جهت نهی از منکر نزدیک راننده شد که در این هنگام جوان مزاحم با بازکردن در خودرو احمد خسروی را نقش زمین کرد و همچنان به مزاحمت خود ادامه داد. در این ... ادامه مطلب »

تشدید افکار اسلام هراسانه در آلمان

farhangnews_108130-305857-1420272786

بررسی علل پوشش اخبار جنایات داعش در دنیا استراتژی رسانه ای دنیا در قبال جنایات داعش/تشدید افکار اسلام هراسانه در آلمان بر اساس نظرسنجی های صورت پذیرفته تمایلات ضد اسلامگرایانه در آلمان رشد چشمگیری داشته است. به گزارش گروه بین الملل فرهنگ نیوز، با گذشت مدت زمان کوتاهی از برگزاری تجمع کوچکی در شهر درسدن آلمان که در آن رفتارها ... ادامه مطلب »

قانون “امر به معروف و نهی از منکر” رد شد/ شورای نگهبان آن را خلاف قانون اساسی تشخیص داد

13-7-17-1655461

سیاست > مجلس – سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر در ۱۴ بند مغایرت با قانون اساسی داشت و به تأیید شورای نگهبان نرسید. به گزارش فارس،​ نجات‌الله ابراهیمیان سخنگوی شورای نگهبان صبح امروز (شنبه) در نشستی خبری، گفت: در آخرین جلسه شورای نگهبان که دهم دیماه ۹۳ برگزار شد، طرح ۲۴ ماده‌ای ... ادامه مطلب »

حمله با چاقو به یک آمر به معروف در تهران

81375573-6058404

یک آمر به معروف شب گذشته در تهران با ضربات چاقو یک فرد شرور راهی بیمارستان شد. به گزارش راه دانا، شب گذشته یکی از آمرین به معروف در شهر تهران که قصد امر به معروف و نهی از منکر را داشت مورد اصابت چاقو قرار گرفت. در این حادثه یکی از افراد شرور در شهرک نفت برای یک خانم ... ادامه مطلب »

خودشناسی بسترسازاجرای امر به معروف و نهی از منکر

IMG11081257

در همایش امر به معروف و نهی از منکر مطرح شد در همایش امر به معروف و نهی از منکر خودشناسی در این فریضه به عنوان وظیفه‌شناسی قلمداد شد چرا که با خودشناسی زمینه برای هدایت دیگران نیز مهیا می‌شود. به گزارش خبرگزاری فارس از همدان سید اسماعیل حسینی پیش از ظهر امروز در همایش امر به معروف و نهی ... ادامه مطلب »

فقط زن و شوهرها بخوانند

382078_446785655383646_380897441_n-300x181

خانواده آرام و مومن، کانون حیا :”وقتی مردی به همسرش بگوید دوستت دارم هرگز از خاطر او محو نمی شود. “پیامبراکرم(ص) گاهی اوقات در روابط بین همسران علاوه بر عشق و محبت و روابط زناشویی نکات ریز دیگری وجود دارد که  در بسیار ی از مواقع نادیده گرفته می شود که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم: ... ادامه مطلب »