خانه » بایگانی نویسنده: fcbali

بایگانی نویسنده: fcbali

مقایسه حر و فتنه‌گران اشتباه است /حر تمام مراحل توبه را گذراند و اشتباه خود را اصلاح و جبران کرد

farhangnews_96944-280524-1413540172[1]

وزیر پیشین اطلاعات با تاکید بر اینکه سرویس اطلاعاتی انگلیس پشت جریان اسیدپاشی‌های اخیر است، گفت: با دقت در فضای رسانه‌ای به وجود آمده توسط دشمنان و بررسی نکات پشت صحنه این موضوع می‌فهمیم یک توطئه برنامه‌ریزی شده توسط عاملان خارجی و داخلی، برای مقابله با امر به معروف و نهی از منکر بوده است. به گزارش رجانیوز، حجت الاسلام ... ادامه مطلب »

ربط دادن اسیدپاشی به امر به معروف خواست دشمن است/امر به معروف باید در جامعه وجود داشته باشد

IMAGE634902272750000000[1]

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: اصل قضیه اینست که عده‌ای در داخل و خارج می‌خواهند فریضه امر به معروف و نهی از منکر را از بین ببرند و آن را در جامعه کمرنگ کنند. حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در گفت و گو ... ادامه مطلب »

مقصود امام حسین(ع) از این جمله «من برای امر به معروف و نهی از منکر قیام کردم» چیست؟

93239688677014751120

این سخن، جایگاه اساسى و اصلى امر به معروف و نهى از منکر را نشان مى‏دهد. امام حسین(ع) با این عبارت، مى‏خواهند نقش محورى امر به معروف و نهى از منکر را نشان دهند؛ به گونه‏اى که هدف نهایى قیام خویش را تحقق این امر مى‏دانند. اگر توجهى به جایگاه اصیل امر به معروف و نهى از منکر شود، مقصود ... ادامه مطلب »

دانلود مداحی محمود کریمی شب هشتم

farhangnews_99657-285975-1414858203[1]

مراسم عزاداری شب هشتم محرم الحرام سال ۱۳۹۳ با مداحی حاج محمود کریمی در هیات رایه العباس (ع) شمیرانات به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.   خش اول – غزل مصیبت حضرت علی اکبر (ع) [حاج محمود کریمی] [شب هشتم محرم ۱۴۳۶ - هیات رایه العباس (ع)] [۱۸:۳۹]  بخش دوم – روضه حضرت علی اکبر (ع) [حاج ... ادامه مطلب »

قدرت‌های متکی به زور شعار امر به معروف و نهی از منکر را تمسخر می‌کنند/ تنها با این شعار می‌توانید مقابل انحرافات دنیا بایستید

121212

امر به معروف و نهی از منکر یکی از ارکان اساسی اسلام و ضامن برپا داشتن همه فرایض اسلامی است و باید در جامعه ما احیاء شود و هر فردی از آحاد مردم، خود را در گسترش نیکی و صلاح و برچیده شدن زشتی و گمراهی و فساد، مسئول احساس کند. با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و توجه ... ادامه مطلب »

ترک امر به معروف جنگ با خداست

زین العابدین قربانی

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی ظهر امروز در همایش امر به معروف و نهی از منکر گیلان با عنوان «نظارت همگانی، رسانه و تشکل‌های مردمی» در مصلای امام خمینی (ره) این شهر با تسلیت ایام عاشورای حسینی (ع) اظهار کرد: امام حسین (ع) بزرگ آمر به معروف و ناهی از منکر است. وی انقلاب اسلامی را بر گرفته از عاشورای حسینی (ع) ... ادامه مطلب »