خانه » بایگانی برچسب ها : شهادت

بایگانی برچسب ها : شهادت

زندگی نامه شهید چمران

چ8

زندگی نامه شهید مصطفی چمران بِسْمِ‏الله الرََّّحْمنِ الرََّّحیمِ من‏المؤمنین‏رجال‏صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی‏نحبه و منهم من ینتظر و مابدلوا تبدیلا. «قرآن کریم- الاحزاب آیه۲۳» سخن گفتن از شهیدی با ابعاد گوناگون، ‌از اسوه‏ای که جمع اضداد بود، از آهن و اشک، ‌از شیر بیشة نبرد و عارف شب‏های قیرگون، از پدر یتیمان و دشمن سرسخت کافران بسیار سخت بلکه محال ... ادامه مطلب »

امام موسی کاظم(ع) خبر مرگ کدام خلیفه عباسی را پیش بینی کرد.

indexموسی

  به گزارش خبرنگار تاریخ خبرگزاری فارس، امام موسی کاظم ـ علیه السلام ـ هفتمین پیشوای شیعیان در سال ۱۲۸ ه.ق متولد شد و بیست سال از زندگی بابرکتش را با پدر بزرگوارش حضرت امام صادق ـ علیه السلام ـ سپری کرد و پس از به شهادت رسیدن آن حضرت به دست منصور عباسی، به امامت رسید.   ایشان ده ... ادامه مطلب »

جانباز افراطی!

janbaz

می‌گفت: جانبازی ویلچری و قطع نخاعی هست که در یک محله ای جنوبی در تهران که اسم می‌برد طبقه دوم مستاجرند، هر روز همسر ویلچری تک و تنها شوهرش را از روی پله‌ها بالا و پایین می برد، زن و شوهر نیز با وجود کوه مشکلات هیچ توقعی از هیچ کسی ندارند و تا حالا صدایشان در نیامده است. جانباز ... ادامه مطلب »

شهادت روحانی ناهی از منکر

81097539-5585134[1]

۲۵ تیر ماه سال ۱۳۹۰ حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد. طلبه ناهی از منکر به شهادت رسیددر این حادثه جوان ۱۹ ساله‌ای به نام علی خلیلی در حین بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم ... ادامه مطلب »