خانه » بایگانی برچسب ها : داعش

بایگانی برچسب ها : داعش

تشدید افکار اسلام هراسانه در آلمان

farhangnews_108130-305857-1420272786

بررسی علل پوشش اخبار جنایات داعش در دنیا استراتژی رسانه ای دنیا در قبال جنایات داعش/تشدید افکار اسلام هراسانه در آلمان بر اساس نظرسنجی های صورت پذیرفته تمایلات ضد اسلامگرایانه در آلمان رشد چشمگیری داشته است. به گزارش گروه بین الملل فرهنگ نیوز، با گذشت مدت زمان کوتاهی از برگزاری تجمع کوچکی در شهر درسدن آلمان که در آن رفتارها ... ادامه مطلب »

پشت پرده فتنه عراق

داعش: پرچم خود را در لندن به اهتزاز

پشت پرده فتنه عراق   تحولات دو هفته‌ی گذشته‌ی عراق و هجوم نیروهای موسوم به «دولت اسلامی عراق و شام» به شهرهای شمالی و مرکزی این کشور، عراق را وارد مرحله‌ی جدید امنیتی نمود. این حمله در حالی صورت گرفت که کمتر از یک‌ماه از برگزاری انتخابات پارلمانی عراق با مشارکت گسترده‌ی مردم گذشته بود. رهبر انقلاب در دیدار خود ... ادامه مطلب »

تکفیری‌ها چگونه به اینترنت روی آوردند/ از تولید وحشت تا افشای انحرافات اخلاقی

داعش

گروه بین‌‎الملل مشرق – کلمه «جهادی» به صورت عام به فرد وهابی افراطی گفته می شود که دارای این عقیده است که برای از پای درآوردن بنای کفر، جهاد در راه اسلام بهترین وسیله است، به همین خاطر آنها بهترین راه تبدیل حکومت های غیر اسلامی به اسلامی به زعم خودشان را جنگ با این حکومتها می دانند آن هم ... ادامه مطلب »

بررسی یک گروهک ضد اسلامی؛ فرزند نامشروعی که دستاوردش خون‌ریزی است! / هدف گروهک داعش تخریب وجهه اسلام است

80321-240454-1403069750

به گزارش گروه بین الملل-فرهنگ نیوز، حادثه‌ای پر خبرترین روز قرن بیست و یکم را رقم زد: آمریکا موردحمله قرار گرفت. چهار هواپیما که از فرودگاه‌های لوگان اینترنشنال، دالاس اینترنشنال و نیوآرک به مقصد کالیفرنیا در پرواز بودند، دزدیده شدند. دو فروند به ساختمان‌های مرکز تجارت جهانی اصابت کرد، یک فروند با ساختمان پنتاگون برخورد کرد و دیگری در پنسیلوانیا سقوط ... ادامه مطلب »