خانه » اخبار » نمایندگان در تصویب طرح امر به معروف و نهی از منکر دقت کنند

نمایندگان در تصویب طرح امر به معروف و نهی از منکر دقت کنند

«عباسعلی کدخدایی» امروز(چهارشنبه) در بازدید از غرفه ایرنا در بیستمین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها افزود: آنچه ما نیاز داریم ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است و اقدام مجلس در این زمینه دیرهنگام بود زیرا این امر مربوط به اصل ۸ قانون اساسی است که باید با توجه به فرایض دینی جدی گرفته شود.

مشاور عالی دبیر شورای نگهبان در امور حقوقی و سیاسی اضافه کرد: باتوجه به شبهاتی که مطرح شده از نمایندگان مجلس می خواهیم که تعاریف را شفاف تر بیان کنند تا قانون جامعی تدوین شود.

کدخدایی به نقش رسانه ها اشاره کرد و اظهار داشت: رسانه ها می توانند زمینه را برای رشد و ارتقای جامعه فراهم سازند و باید بعنوان پلی میان مسوولین و مردم عمل کنند.

مجلس شورای اسلامی مدتی است که طرحی را با نام حمایت از امر به معروف و نهی از منکر در دست بررسی دارد که از مجموع ۲۴ ماده آن، یک ماده هنوز بررسی نشده و سه ماده آن به کمیسیون ارجاع شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>