خانه » اخبار » نقدی: امربه معروف سلاح و کارت نمی خواهد

نقدی: امربه معروف سلاح و کارت نمی خواهد

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: نیاز اساسی دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر زبان نرم و برخورد انسانی برگرفته از آموزه های دینی است.
به گزارش ایرنا سردار سرتیپ پاسدار ‘محمدرضا نقدی’ روزسه شنبه در دیدار با بسیجیان شهرستان فیروزآباد استان فارس افزود: امر به معروف و نهی از منکر نیاز به سلاح، لباس مخصوص و کارت ندارد بلکه اجرای این دو فریضه الهی برخورد بر اساس آموزه های دینی است.
وی گفت: امروز رسالت بزرگ بسیج علاوه بر مبارزه با فرهنگ غربی، توجه به امر به معروف و نهی از منکر است.
نقدی بابیان اینکه تکلیف اصلی بسیجیان مبارزه با جنگ نرم است افزود: حضور آگاهانه بسیجیان و اقشار مختلف مردم با بهره گیری از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب از طریق حلقه های صالحین بسیج، همواره توطئه های شوم دشمنان را خنثی کرده است.
وی خاطرنشان کرد: امروز جهان بر سر دوراهی است که وجود مکاتب مختلف، نا امنی، هرج و مرج و دوری از انسانیت را برای بشر به همراه دارد و اسلام ناب محمدی، بهترین الگو برای برون رفت از این ناهنجاری ها است.
رییس سازمان بسیج مستضعفان کشور افزود: امروز دشمن در صحنه جنگ نظامی مایوس شده و با تغییر شیوه در حوزه جنگ فرهنگی و نرم برای از بین بردن ایمان مردم و ترویج فرهنگ غربی از طریق رسانه ها به ویژه ماهواره تلاش می کند.
وی گفت: آمریکا و دیگر دشمنان نظام اسلامی با راه اندازی ۱۶۶ شبکه ماهواره ای و ۸۰ فرستنده رادیویی و هزینه های میلیارد دلاری، ترویج فرهنگ غربی و توزیع انواع مواد مخدر صنعتی در میان جوانان و نوجوانان ما را با هدف تضعیف کردن فرهنگ اسلامی دنبال می کند.
سردار نقدی با اشاره به تاریخ پر افتخار مبارزات مردم شهرستان فیروزآباد در هشت سال جنگ تحمیلی افزود: تقدیم ۵۱۳ شهید به نظام اسلامی سند افتخار مردم ولایت مدار شهرستان فیروز آباد است ضمن اینکه آمار بالای بسیجیان این شهرستان بیانگر ایمان و ولایت مداری مردم این منطقه است.
فیروز آباد در ۹۲ کیلومتری جنوب غربی شیراز واقع است.
منبع:تابناک

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>