خانه » اخبار » ربط دادن اسیدپاشی به امر به معروف خواست دشمن است/امر به معروف باید در جامعه وجود داشته باشد

ربط دادن اسیدپاشی به امر به معروف خواست دشمن است/امر به معروف باید در جامعه وجود داشته باشد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ گفت: اصل قضیه اینست که عده‌ای در داخل و خارج می‌خواهند فریضه امر به معروف و نهی از منکر را از بین ببرند و آن را در جامعه کمرنگ کنند.

حجت الاسلام عبدالعلی گواهی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص طرح امر به معروف و ربط دادن آن به ماجرای اسیدپاشی اصفهان اظهار داشت: عده ای به دنبال این هستند که صورت مسئله(فریضه امر به معروف و نهی از منکر) را پاک کنند.
وی هدف امام حسین(علیه السلام) را احیا امر به معروف و نهی از منکر خواند و افزود: اصل قضیه اینست که عده‌ای در داخل و خارج می‌خواهند فریضه امر به معروف و نهی از منکر را از بین ببرند و آن را در جامعه کمرنگ کنند.
نماینده ولی فقیه در سپاه تهران تاکید کرد: اگر بخواهیم بقاء و زندگی خدایی داشته باشیم باید این فریضه را در جامعه پیاده کنیم.
حجت الاسلام گواهی تصریح کرد:‌ ماجرای اسیدپاشی و تبلیغات آن کار دشمن است و لذا نباید این دو موضوع را به یکدیگر ربط داد که این مسئله خواست دشمنان ما است.
وی ادامه داد : مردم مراقب باشند که دشمن از این حوادث سو استفاده نکند چرا که اگر رعایت نکنیم اتفاقات بدتری را در آینده شاهد خواهیم بود.
نماینده ولی فقیه در سپاه تهران خاطرنشان کرد: امر به معروف یکی از واجبات ما است و حتما باید در جامعه وجود داشته باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>