خانه » اخبار » قدرت‌های متکی به زور شعار امر به معروف و نهی از منکر را تمسخر می‌کنند/ تنها با این شعار می‌توانید مقابل انحرافات دنیا بایستید

قدرت‌های متکی به زور شعار امر به معروف و نهی از منکر را تمسخر می‌کنند/ تنها با این شعار می‌توانید مقابل انحرافات دنیا بایستید

امر به معروف و نهی از منکر یکی از ارکان اساسی اسلام و ضامن برپا داشتن همه فرایض اسلامی است و باید در جامعه ما احیاء شود و هر فردی از آحاد مردم، خود را در گسترش نیکی و صلاح و برچیده شدن زشتی و گمراهی و فساد، مسئول احساس کند.

با توجه به فرا رسیدن ماه محرم و توجه ویژه به انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر از این پس در صفحه حقوقی قضایی، دیدگاه‌ها و بیانات مقام معظم رهبری را در مورد این فریضه دینی مرور می‌کنیم.

**هیچ چیز دیگر نمی‌تواند مقابل انحرافات دنیای امروز بایستد

مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۳۷۱٫۱٫۱۱ در دیدار با مسئولان و کارگزاران نظام بیان کردند بشریت امروز باید از درون متحول و تزکیه شود و نظم اجتماعی‌اش نظم عادلانه و قسط‌ آمیز شود.

امروز در دنیا قسط نیست، عدالت نیست. ظلم است و دنیا را از ظلم نسبت به ملت‌های مظلوم پر کردند من به شما برادران عزیزی که مسئولان جمهوری اسلامی هستید یک جمله می‌خواهم عرض کنم: تنها شما می‌توانید در مقابل قدرت‌های متکی به زور بایستید مشروط به اینکه با همه وجود پای احکام نجات بخش اسلام و تبعیت از احکام قرآنی بایستید و بی‌هیچ رودروایستی و بی‌هیچ ملاحظه از کسی در این راه و صراط مستقیم حرکت کنید آن وقت است که خوب می‌توانید ایستادگی کنید.

آنها شعار امر به معروف و نهی از منکر را تمسخر می‌کنند، شعار حزب‌اللهی‌‌گری را تمسخر می‌کنند  اما حقیقت این است که همان امر به معروف و نهی از منکر و همان حرکت حزب‌اللهی و همان پایبندی به اصول است که می‌تواند در مقابل انحراف‌ها و خطاهای فاحش دنیای امروز بایستد. هیچ چیز دیگر نمی‌تواند. ملت‌ها هم این را می‌خواهند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>