خانه » اخبار » آیت الله حائری شیرازی:حضور در راهپیمایی روز قدس مظلومیت فلسطین را به دنیا نشان میدهد

آیت الله حائری شیرازی:حضور در راهپیمایی روز قدس مظلومیت فلسطین را به دنیا نشان میدهد

13930107133311292423033

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی روز قدس مظلومیت فلسطین را به دنیا نشان می‌دهد، گفت: شرکت در راهپیمایی نه‌تنها دفاع از مردم مظلوم غزه بلکه دفاع از همه مظلومان دنیاست.

آیت‌الله محی‌الدین حائری شیرازی اظهار کرد: سلاح‌هایی که در عالم هستند تنها یک ابزارند و آنچه سبب رفتن انگشت بر روی ماشه اسلحه می‌شود انگیزه و عقاید است.

وی با بیان اینکه مبدأ همه حرکات به اندیشه انسانی بازمی‌گردد، تصریح کرد: عده‌ای ۷۰ سال است مظلومانه آواره بیابان شده‌اند فقط به این دلیل که فرزندان یعقوب نیستند و عده‌ای چون فرزند یعقوبند در خانه‌هایی که به‌زور غصب کرده‌اند به‌راحتی زندگی می‌کنند.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه رژیم غاصب صهیونیستی به هر بهانه‌ای از زمین و هوا با همه سلاح‌ها به مظلومان قدس حمله می‌کنند، خاطرنشان کرد: همه مستکبران نیز در توجیه جنایات صهیونیست‌ها می‌گویند اسرائیلی‌ها از خود دفاع می‌کنند.

آیت‌الله حائری شیرازی با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس تأثیر فراوانی در نشان دادن چهره حقیقی صهیونیست‌ها دارد، افزود: اسرائیل هم اکنون هیچ حرفی برای گفتن در دنیا ندارد.

وی با بیان اینکه انسان باید همیشه حرف برای گفتن داشته باشد، اظهار کرد: با وحشی‌گری اسرائیل و دفاع آمریکا از آن، همه متوجه شده‌اند که حقوق بشر آمریکا تنها یک شعار تجاری است.

نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه تا کنون برای دموکراسی، بسیاری حکومت‌ها نابود شده‌اند، تصریح‌کرد: اگر کسی با ابرقدرت‌ها همراه باشد هرکاری انجام دهد از آن دفاع می‌کنند اما اگر کسی با آنها همراه نباشند هرکاری انجام دهد قابل قبول نیست.

آیت‌الله حائری شیرازی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی تشکل ایجاد می‌کند، افزود: شرکت در راهپیمایی نه تنها دفاع از مردم مظلوم غزه بلکه دفاع از همه مظلومان دنیاست.

وی با بیان اینکه مردم ایران دلشان می‌خواهد به مظلومان کمک کنند، گفت: همه باید با خانواده در راهپیمایی شرکت کنند و روز قدس را به کودکان و نسل‌های بعد بیاموزند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>