خانه » اخبار » توپ های برزیل در غزه به هدف می خورد/ جام جهانی فرصتی برای نسل کشی در غزه

توپ های برزیل در غزه به هدف می خورد/ جام جهانی فرصتی برای نسل کشی در غزه

همزمانی تهاجم وحشیانه نظامی به نوار غزه و قتل عام مردم عراق توسط داعش در سایه حمایت های پنهان آمریکا و غرب با جام جهانی برزیل، یادآوری جنایت های دیگر در حق مسلمان های جهان در طی سال های گذشته است.
به گزارش فرهنگ نیوز، اینها فیلمی است از مراسم افتتاحیه جام جهانی ۲۰۱۴ در برزیل، مراسمی که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، مبارزه با نژاد پرستی و برابری حقوق همه انسان ها، از شعارهای مراسم افتتاحیه در آن بود.

همه جهان و بسیاری از کودکان در سرتاسر جهان این روزها، حواسشان به سرزمین قهوه فوتبال و جام بیستم است. خیلی از شبکه های جهان با شور و هیجان زیاد اخبار مسابقات جام جهانی برزیل را پخش می کنند.

اما از آن سو شبکه هایی هم بودند که بدن های خون آلود کودکان و زنان و مردان فلسطینی را بر روی دستان مادران، پدران و همسرانشان خارج می شوند، تا به بیمارستان هایی که معلوم نیست زیر بمب باران ها سالم مانده اند یا نه منتقل شوند.

همزمانی تهاجم گسترده نظامی به نوار غزه در روزهای گذشته و قتل عام مردم عراق توسط گروه های داعش در سایه حمایت های پنهان آمریکا و غرب یاداوری جنایت های دیگر در حق مسلمان های جهان در طی سال های گذشته است که دقیقا همزمانی با رویدادهای مهم ورزشی  و جام جهانی فوتبال بوده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>