خانه » اخبار » واکنش معاون وزیر ارشاد به رفتار غیراخلاقی لیلا حاتمی+تصاویر

واکنش معاون وزیر ارشاد به رفتار غیراخلاقی لیلا حاتمی+تصاویر

76752-228790-1400475829
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به رفتار اخیر هنرمند زن ایرانی در جشنواره کن واکنش نشان داد.

 حسین نوش آبادی ابراز امیدواری کرد: کسانی که به عنوان زن ایرانی در مجامع بین المللی شرکت می کنند به اعتبار، عفت و منزلت ایرانیان توجه داشته باشند تا چهره زن ایرانی در دنیا بد و خدشه دار نشان داده نشود.

(+لینک )رفتار نامتعارف لیلا حاتمی سوژه رسانه های ضد انقلاب شد+ تصویر
شبکه خبر-نوش آبادی افزود: حضور شخصیتهای هنری و هنرمندان ایرانی در خارج از کشور اگر با رعایت شئونات اسلامی و احترام به فرهنگ ملت و اعتقادات ایران باشد امری پسندیده است اما اگر این حضور با بی توجهی به ارزشهای جامعه و معیارهای اخلاقی ما باشد ملت ایران این رفتار را نمی پذیرد.

وی با بیان اینکه هنرمندان زن ایرانی، سمبل زنان ایرانی در خارج از ایران هستند، گفت: حضور نامناسب زنان ایرانی در خارج از کشور مخصوصاً هنرمندان که مورد احترام مردم ما هستند از طرف ایرانی وطن پرست و علاقمند به ایران مورد قبول نیست.

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: زن ایرانی چه هنرمند و چه غیر هنرمند همیشه مظهر عفت و پاکی بوده است، بنابراین اینگونه حضورهای نامناسب که اخیراً در جشنواره کن اتفاق افتاده همسو با اعتقادات دینی ما نیست.

نوش آبادی با اشاره به اینکه اگر ملت ایران هنرمندان را دوست دارند آنها نیز باید به این علاقه احترام بگذارند، گفت: احترام گذاشتن به مردم از سوی هنرمندان یعنی قبول داشتن باورها و خواسته های آنها، بنابراین هنرمندان باید به خواسته ها و معنویت مردم خود احترام بگذارند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>