خانه » اخبار » عزم ملی برای احیای فریضه امر به معروف لازم است

عزم ملی برای احیای فریضه امر به معروف لازم است

امام جمعه بجنورد گفت: عزم ملی برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه لازم است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان شمالی، حجت‌الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در همایش مشترک ستادهای احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان و شهرستان‌ها اظهار کرد: همچنین صبر و تقوا در مقام احیای امر به معروف لازم است.

وی افزود: وقتی ماهواره‌ها جنگ تبلیغاتی راه می‌اندازند و استکبار می‌خواهد ملت ما را بیازارد و از پا درآورد، راهی به جز صبر و تقوا نیست و در این میدان عزم ملی برای احیای این فریضه لازم است.

یعقوبی تصریح کرد: وقتی بنا بر این است که رخوت فرهنگی به وجود بیاورند، رخنه‌ها را بیشتر کنند و به فرهنگ زخم بزنند، آزمایش سنگینی پیش رو خواهیم داشت.

به گزارش فارس، در این نشست که در محل سالن شهید ماژانی استانداری خراسان شمالی برگزار شد، در خصوص پیشگیری از آسیب‌های ماهواره‌ای، مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان در عرصه مجازی و ساماندهی همایش‌های فرهنگی تبادل نظر شد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>