خانه » اخبار » معلم شهیدم راهت ادامه دارد…(نامه ای به معلم شهیدم)

معلم شهیدم راهت ادامه دارد…(نامه ای به معلم شهیدم)

بسم رب شهدا و الصدیقین

چهل روز است به جای صورت مهربانت باید با عکس های رنگارنگ تو سر کنم ، چهل روز است به جای صدای دلنشینت که ضربه چاقو دلنشین ترش کرده بود باید به کلیپ و فیلم دل خوش باشم.

معلم شهیدم امروز از شمال و جنوب و مرکز ایران همه برای تو بزرگداشت گرفتند.نمایشگاه کتاب برای تو شب شعر برگزار کرد،کتاب ها امروز رونمایی شد اما نبود تو را کدامشان جبران میکند؟ در این چهل روز فقط چند بار که از محله های نزدیک خودمان می گذشتم فقط چندجا عکس زیبای تو را دیدم و دلم دوباره به کلاس تو پر کشید.راستی مگر شما را نباید مردم دیگر محله های تهران بشناسند پس چرا هنوز چهل روز تمام نشده عکس تو باید از جلوی نگاه مردم این شهر کنار رود !

معلم شهیدم کابوس های شبانه ام شده شهید کردن معلمان جوانی که می خواهند با عملشان دین را به شاگردهایشان نشان دهند اما تا صبح در خون خودشان غوطه ورند.و هر چه شاگرد ها به سوی بعضی دست یاری دراز میکنند هیچ کس به آنها کمک نمی کند . می خواهم از شما که همیشه پاسخ هایت مهربانت را به کام جانم چشانده ای بپرسم به نظرت چند دانش آموز دیگر مثل من طعم تلخ از دست دادن معلم را خواهند چشید؟

imagesسسسس

یادم می آید که از خاطرات معلمان شهید میگفتی که هشت سال با گوشت و پوستشان با بدن های غرقه به خونشان راه معروف و منکر را به عالم نشان دادند و خود به آسمان پر کشیدن و کلاس درسشان وسعتی به اندازه دنیا داشت حال میخواهم بگویم برق شوق نگاهت در آن لحظات هیچ گاه از خاطرم نمیرود و حالا میفهم که افق نگاهت کجا را هدف گرفته بود.و حال تو با این نقش جاودانه ای که کشیدی به ما مرد ها نشان دادی که غیرت حسینی هنوز زنده است .و بدان راهت ادامه دارد

معلم شهیدم روزت مبارک

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>