خانه » اخبار » آموزشی » نوروز فاطمی پیشنهادی مطالعاتی برای نوروز فاطمی/یکی از بهترین کارها در نوروز امسال

نوروز فاطمی پیشنهادی مطالعاتی برای نوروز فاطمی/یکی از بهترین کارها در نوروز امسال

در این پوستر کتابهای پیشنهادی با محوریت شخصیت و زندگانی بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها آورده شده است که می تواند مورد مطالعه قرار گیرد.

با فرارسیدن ایام تعطیلات نوروزی فرصت بیشتری در اختیار خانواده ها قرار می گیرد که می توان از آن برای دید و بازدید، انجام مسافرت ها و … بهره برد. در سالی که پیش روست با توجه به مصادف شدن ایام فاطمیه با روزهای آغازین سال، فرصت مناسبی است از کتابهایی با محوریت شناخت این بانوی گرانقدر اسلام بهره برداری شود.

در ادامه در قالب پوستری ۱۶ کتاب پیشنهادی با محوریت شخصیت و زندگانی بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها آورده شده است که توسط پایگاه پژوهشی و تحلیلی راهبردی ارائه شده است و می تواند در این روزها بیشتر مورد مطالعه قرار گیرد.

این مجموعه شامل آثاری از بزرگانی هم‌چون: آیت‌الله سعادت‌پرور، آیت‌الله حاج‌آقا مجتبی تهرانی، علامه عسگری، علامه شهیدی، آیت‌الله مصباح یزدی، آیت‌الله جاودان، علی صفائی حائری (عین-صاد)، اصغر طاهرزاده، محمد دشتی، سید مهدی شجاعی، سید علی موسوی گرمارودی و… می باشد.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>