خانه » امر به معروف و نهی از منکر » احیای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند ادبیات مشترک است

احیای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند ادبیات مشترک است

در چهارمین نشست منطقه ای چشم انداز ستاد احیاء بیان شد
احیای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند ادبیات مشترک است
۵/۱۱/۱۳۹۲
۷:۵۸ AM
چهارمین نشست منطقه ای ستاد های احیاء‌ امر به معروف و نهی از منکر با هدف تشریح چشم انداز ۱۲ ساله ستاد احیاء‌ برگزار شدودرآن بر تدوین ادبیاتی مشترک برای احیای امر به معروف و نهی از منکر تاکید شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ستاد احیاء‌ امر به معروف و نهی از منکر  در این جلسه که با حضور دبیران ومعاونین ستاد های احیاء آذربایجان غربی ، اردبیل ، کردستان و آذربایجان شرقی برگزار شد ، سند چشم انداز ، بیانیه ماموریت و اهداف راهبردی در برنامه احیاء ۱۴۰۴ مورد بررسی قرار گرفت
حجت الاسلام یدالله حبیبی رییس شورای برنامه ریزی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور در این همایش گفت :  احیای فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر نیازمند ایجاد ادبیات مشترک در جامعه است. در این راستا باید هم جهت، هماهنگ و با فرهنگ واحد سازمانی حرکت کنیم تا فریضه ای که مورد غفلت جامعه و دستگاه حاکمیتی قرار گرفته است، احیا و تقویت شود.
وی افزود : برنامه راهبردی ستاد امر به معروف و نهی از منکر را پنج و پانزده ساله است که در آن سیاست ها و برنامه های اجرایی مناسب و هماهنگ با وضعیت جامعه به کار گرفته شده و دارای مرجعیت کامل است. بر این اساس نیز از طریق اعمال مدیریت ستادی، انسجام، یکپارچگی و وحدت رویه در احیا و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در میان دستگاه ها و نهادهای مختلف به ویژه نهادهای فرهنگی تعریف شده است.
رییس شورای برنامه ریزی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور مبانی نظری برنامه راهبری و تحول ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر را قرآن، سنت و بیانات و رهنمودهای امام راحل و رهبری عنوان کرد و افزود: هدف اصلی این برنامه راهبردی ارتقای جایگاه ستاد است به طوری که تا آن را به بالاترین نهاد تصمیم گیر در سطح استان ها تبدیل کند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>