خانه » اخبار » یادمان شهیدان خط شکن لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله(ص) رونمایی می‌شود

یادمان شهیدان خط شکن لشکر ۲۷ محمدرسول‌الله(ص) رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی از یادمان شهیدان خط شکن لشکر ۲۷ محمد رسول الله(ص) همزمان با سالگرد عملیات کربلای ۵ روز پنج شنبه سوم بهمن ماه در گلزار شهدای بهشت زهرا برگزار می‌شود.

 

به گزارش بسیج پرس، مراسم رونمایی از یادمان شهیدان خط شکن لشکر۲۷ محمد رسول الله(ص) در ایام سالگرد عملیات کربلای۵ برگزار می‌شود. محمد کشوری مسئول ایستگاه صلواتی گردان انصار الرسول(ص) با اعلام خبر فوق گفت: در این مراسم که با حضور مقامات لشکری و کشوری، رزمندگان لشکر۲۷ محمدرسول الله(ص) و خانواده شهدا و جانبازان برگزار می‌شود از یادمان شهدای لشکر۲۷ محمد رسول الله(ص) که توسط رزمندگان و بسیجیان گردان انصار الرسول(ص) طراحی و ساخته شده است، رونمایی خواهد شد.

وی در ادامه تصریح کرد: در این یادمان برای ۶ فرمانده لشکر ۲۷ محمد رسوالله(ص) سرداران شهید محمد ابراهیم همت، رضا چراغی، عباس کریمی، سعید مهتدی و سردار بی نشان حاج احمد متوسلیان هر کدام یک سنگ یادبود قرار گرفته است. همچنین برای هر گردان حاضر در لشکر۲۷ محمد رسول الله(ص) یک سنگ یادبود گذاشته‌ شده است که نام فرمانده گردان‌هایی که در طول هشت سال دفاع مقدس به شهادت رسیده‌‌اند روی ستون آن حک شده است. همچنین برای واحدهای پشتیبانی کننده یک ستون در این یادمان گذاشته‌ایم. واحدهایی همچون واحد اطلاعات-عملیات و تیپ ذوالفقار که در لشکر۲۷ محمد رسول الله(ص) حضور داشتند.

کشوری با اشاره به ساخت این یادمان گفت: این یادمان که از سنگ گرانیت یک تکه ساخته شده است به همت بسیجی‌های گردان الرسول و حمایت مالی شهرداری تهران بعد از یکسال به اتمام رسیده است.

یادمان شهیدان لشکر۲۷ محمد رسول الله(ص) در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران و در مجاورت قطعه ۴۰ و ایستگاه صلواتی گردان انصار الرسول(ص) واقع شده است.

مراسم رونمایی از این یادمان روز پنج شنبه سوم بهمن ماه۹۲ از ساعت ۱۵ تا ۱۶:۳۰ در محل یادمان برگزار می‌شود. خاطره گویی از عملیات غرورآفرین کربلای۵ نیز از جمله برنامه‌های این مراسم است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>